Tisková zpráva: GuideVision dosahuje Zlatého partnerství se ServiceNow

GuideVision, s.r.o. se nyní oficiálně stává Zlatým partnerem ServiceNow, vedoucí platformou service managementu pro podnikovou sféru. Toto ocenění bylo společnosti uděleno díky dosažení vynikajících výsledků v oblasti implementace technologie ServiceNow po celém světě.

GuideVision nyní zaměstnává více než 80 lidí, působících v Praze, Budapešti, Varšavě a Londýně. Tým se v brzké době rozroste o nové centrum věnované technické podpoře ServiceNow v Hradci Králové. Tato nová pobočka zajistí, aby GuideVision i nadále naplňovala stále rostoucí požadavky zákazníků, jako je KBC Bank, Tieto a Dr. Max na služby spojené se ServiceNow. Centrum technické podpory navíc poskytne nové kariérní příležitosti pro absolventy IT oborů vysokých škol.

Nedávným úspěchem pro GuideVision byla modernizace HR systému pro lékárnu Dr. Max. Implementované řešení bylo spuštěno v říjnu 2016 a pokračuje v získávání oblíbenosti ze strany koncových uživatelů i samotného IT. Společnost prokázala své schopnosti také jako Platinový sponzor konference itSMF CZ 2017, která se konala v lednu tohoto roku.

Rychlý růst společnosti GuideVision, úspěšné projekty a neobyčejně vysoká spokojenost zákazníků, učinili z GuideVision v oblasti IT Service Managementu klíčového hráče na českém trhu.

www.guidevision.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru