V Česku vzniká nový systém na prodej článků, vydělávat na něm může opravdu každý!

Reklamních systémů je v Česku už opravdu hodně. Dnes byl však oficiálně spuštěn zcela nový systém, a to GuestBlogging.cz, který přináší nový způsob prodeje a nákupu článků na internetu.

Jak už název systému napovídá, systém spočívá v tzv. guest bloggingu. Ten v Česku zatím není příliš rozšířen, v zahraničí je tomu naopak. Jeho podstatou je prodej hotových článků, a to tak, že autor svůj článek vloží do systému, kde si jej mohou přečíst provozovatelé různých webových serverů a případně nabídnout odměnu za jeho publikování na svých stránkách. Ta může být finanční, ale také formou textového odkazu a podobně. Nové články v systému lze sledovat i prostřednictvím RSS a nejpoužívanějších tagů.

Vznikne tak zajímavá databáze článků, které uživatelé mohou vkládat dle vlastního uvážení. Články jsou navíc tříděny do jednotlivých kategorií, proto je lze jednoduše filtrovat a vybrat si opravdu jen to, co je potřeba. K dispozici je kategorie pro články s tématem online marketingu, práva a financí, auto-moto, bydlení, byznys, technologie, zvířata, životní styl a mnoho dalších.

Podobný systém obchodu s články by mohl být velice užitečný. Ne vždy lze totiž snadno nalézt správného kupce, který by měl zájem o články, které nabízíme. GuestBlogging.cz toto vyřeší a poskytne možnost nabízet články daleko širšímu publiku lidí, mezi nimiž se zájemce určitě najde.

K používání systému je nutná registrace. Tu lze provést prostřednictvím svého Facebook nebo Twitter profilu. Chcete-li zde získat nové články, musíte si nejdříve vložit Váš web, na němž budou články zveřejněny. Poté můžete odesílat nabídky autorům článků. Pokud naopak chcete články nabízet, stačí je jednoduše vložit do systému a čekat na první nabídky.

Více informací najdete na GuestBlogging.cz.

Komentáře

Nahoru