GTA V: Oficiální gameplay video

Sérii Grand Theft Auto není třeba představovat, svou popularitu si udržuje již od prvních dílů, zná jí téměř každý a během podzimu má vyjít již pátý díl. Pravdou je, že ve skutečnosti se jedná o Xtý díl, jelikož pátým dílem série bylo vlastně GTA: San Andreas (GTA 3 > Vice City > San Andreas).

Grand Theft Auto V však přinese revoluční změny. V první řadě nebudete hrát za jednu, ale rovnou 3 postavy. Jejich příběh by se měl prolínat a hráč bude mít  možnost, mezi jednotlivými postavami přepínat. To však není jediné, co na nás tentokrát Rockstar vybalil – inu nenechte se napínat a jednoduše si vychutnejte “ještě horké” video. Pokud se budete dívat pozorně, dá se toho pochytit opravdu hodně – nás video skutečně nadchlo!

Jak se na nové Grand Theft Auto V těšíte vy? 🙂

 

Student, recenzent, filozof a skladatel. Tvrdí, že člověk by si měl každý den rozšiřovat své obzory a neustále uplatňovat kritické myšlení. Stál u zrodu projektu Svatantra a ve volném čase se věnuje také komponování hudby. Má rád přírodu, moudré lidi, metafyziku a je fascinován neznámem. V současné době přispívá na několik webů a píše především o přírodě a počítačových hrách.

Komentáře

Nahoru