GTA V: Náhled do garáže

Jak jste si jistě mohli všimnout, v našich herních novinkách se věnujeme novému Grand Theft Auto V poměrně často. Důvodem je velká popularita u hráčů, ale také atraktivní materiál, který Rockstar postupně pouští ven. Hráči se tak mohou seznamovat s dalším a dalším obsahem…

Zprostředkovali jsme vám základní informace, které jsou pro většiny herní komunity beztak známé a podívali jsme se na pár trailerů. Nedávno jsme si taky představili Grand Theft Auto: Online, potažmo multiplayer, který se jeví, jako více než dobrý. První dojmy nasvědčují tomu, že to bude revoluční, ale zejména kvalitní záležitost. Více o GTA: Online čtěte ZDE.

V dnešní novince nahlédneme do garáže Grand Theft Auto V. Jak můžete sami vidět, pojem ‘Auto’ by ve hře měl hrát velkou roli a také tomu tak vždycky bylo. Grand Theft Auto totiž v překladu znamená něco, jako “velká automobilová loupež” a prvotně měla být hra zaměřena na kradení aut.

Vývojáři si však ještě před prvním dílem GTA uvědomili, že by hra byla velmi strohá a krást stále dokola auta by nebylo dlouhodobě zábavné – právě proto přidali volné město a právě na tomto konceptu vzniklo úplně první Grand Theft Auto.

V dnešní době, kdy už nám hry umožňují vozy řádně tunit a uchovávat je ve svých garážích má pojem “auto” snad větší význam než původně. Právě proto se v dnešní herní novince podíváme do garáže GTA V. Vývojáři nám sice ukázali pouhé 3 modely, ale kvalita zde vítězí nad kvantitou. Jak byste hodnotili provedení a model vozidel?

Grand Theft Auto navíc nevlastní licensi na vozy a tudíž čerpá z reálných modelů, které upravuje a uděluje jim svá vlastní jména. Většinu vozů však bezpochyby poznáte! I když se asi shodneme na tom, že by to chtělo se s vozem trochu projet… 🙂

 

 

Komentáře

Nahoru