Dnes vyšlo 15 článků

GTA V: Lindsay Lohan podává žalobu na Rockstar, údajně jí ukradli vzhled

V současnosti se bez pochyb nejvíce mluví o GTA 5 jako o hře, která totálně dobyla celosvětový herní trh. S touto hvězdnou a evidentně také nejdražší hrou století poměrně souvisí i vývojářská společnost Rockstar games, která se díky GTA 5 posunula o významný kus vpřed. Dá se říci, že v současnosti je Rockstar symbolem pro úžasné hry, které hrají lidé po celém světě.

Avšak GTA 5 již bylo vydáno, aktualizace taky a čeká se jenom na další verze pro různé platformy. Po oficiálním vydání však vývojářům bylo jasné, že dorazí velká hromada stížností a žalob. Ta nejnovější žaloba je obzvlášť povedená…

Žaloby se jenom hromadí

Zatímco si vývojáři užívají své zasloužené a tvrdě vydělané miliony, žaloby v Rockstar se hromadí. Loni se například jednalo o soundtrack GTA 5, kdy se nejmenovaný rapper chtěl soudit, neboť (dle jeho tvrzení) měl práva na úvodní melodii. A to nebyla jenom jedna žaloba, rozhodně jich bylo více… Rockstar se s podobnými věcmi vyrovnává celkem slušně. Nejedná se o společnost, která by se chtěl soudit o každý cent, takže většinu žalob řeší mimosoudně. Avšak do Rockstar přišla nová žaloba ze strany Lindsay Lohan. Co se jí nelíbí?

Půvabná žena na boxartě – použili Lindsay nebo Katy Upton?

Ta uvádí, že v GTA 5 údajně použili její vzhled. Půvabnou ženu na boxartě  (na předním obale hry) GTA V. Společnost se k této žalobě ještě nevyjádřila… Možná je to pravda, možná někdo chce zbohatnout na účet jedné z nejlepších her století.

Co myslíte, podobá se půvabná žena na obalu Lindsay nebo Kate Upton? 

Kate Upton

KateUpton

Lindsay Lohan

lindsay lohan

zdroj: refresher.sk

 

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru