GTA V: Konečně realistický pohled první osoby, který vypadá vážně bombově!

Nejdražší, nejlepší, nejpropracovanější – to jsou všechno přídavná jména, která doopravdy v tomto případě můžeme využít, neboť se tu budeme bavit o hře století, která vyniká svým geniálním zpracováním. Hra zatím není ještě na počítači, ale i přes to je vynikající! Řeč je samozřejmě o GTA V – „vlajkové lodi“ herního studia Rockstar Games.

Všem pařanům nyní začínají jakési svátky, neboť GTA V se dostává na další platformy, to znamená na Xbox One a PS4. To však není jediné, „gtáčko“ stále nepřestává šokovat, neboť přinese mnoho novinek, které tu prostě musíme zmínit!

FPS mód, lepší grafika, lepší detaily prostě všechno lepší

Největším upgradem, na který se většina hráčů těšila, je tzv. FPS mód. Ten nabízí pohled první osoby, který se nyní objevuje v každé dobré hře. Před několika dny to byla pouze spekulace. Všichni se přeli o to, jak to bude vypadat a jak chtějí vývojáři zkombinovat pohled první osoby a celou strukturu hry. Hodně se mluvilo o tom, jak bude v FPS módu vypadat třeba řízení automobilu nebo velmi oblíbené střílení? Dle dostupných informací však řízení nefunguje moc dobře, když máte aktivovaný pohled první osoby. Avšak toto není jediná novinka. Za zmínku také stojí, že vývojáři přidali zvířata, nějaké ty auta a zbraně a obecně – zlepšili grafiku (textury, vykreslování vzdálenosti, detaily apod.). Pokud nám nevěříte, zde je pár gameplayů právě z nového GTA.Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru