GTA: Online!

Ještě jsme se ani nedočkali tolik očekávaného Grand Theft Auto 5 a Rockstar North nám oznámil další novinku. Ano – oficiální Grand Theft Auto multiplayer, který má být skutečně velkolepý, jak se můžete přesvědčit v dnešním článku. Krom stručných informací můžete rovněž shlédnout oficiální trailer a pokochat se hrstkou screenshotů. Život kriminálníka čeká!

Je to neuvěřitelné – hráčská komunita hltá každou informaci o novém Grand Theft Auto 5 a v tom nás Rockstar začne lákat na velmi atraktivní mutiplayer! Todle je skutečná premiéra. Akční hra, která nabízí rozlehlý svět, který žije sám o sobě, nám nyní nabízí sdílet dráhu zločince s dalšími 15 hráči! Očekávat máme nejen ojedinělý zážitek, ale také velmi rozsáhlé možnosti v mnoha oblastech.

Řeč je o službě GTA: Online, která se k hráčům dostane 2 týdny po samotném vydání Grand Theft Auto V. Nebudete zde přepínat mezi 3 postavami, ale místo toho si hned na začátku vytvoříte svou vlastní! Rockstar si s celou záležitostí natolik vyhráli, že do hry implementovali i jakýsi převod vaší řeči přímo do hry. Pouhým mikrofonem můžete komunikovat s ostatními hráči, ale také zastrašovat nebo svádět.

Grand Theft Auto Online samotné se prezentuje, jako svět nekonečných možností. Hráči budou mít k dispozici doslova celý svět a je jen na nich, jak tento potenciál využijí. Představte si kolik srandy nabízí už jen společná jízda s přáteli, a to najdeme v online módu atypické vozy.

Kriminální činnosti samotné jsou sami o sobě zdrojem nevyčerpatelné zábavy. Přepadávání obchodů, banky, ale i dálniční honička s policajty – je možná. Ve hře navíc funguje ‘reálná’ simulace peněz, takže všechno má svou pohyblivou cenu. Hodnota peněz se odvýjí od světa kolem, který ovlivňujete především vy a vaši spoluhráči.

Další detaily přinesou budoucí dny. Je však evidentní, že pokud bude GTA: Online fungovat, tak jak je deklarováno, bude to opravdu velké, a hlavně nevídané! Že by se nakonec Rockstar North stal obávanou a nečekanou konkurencí Blizzardu? 🙂

https://img.objevit.cz/gta_online_8.jpg

https://img.objevit.cz/gta_online_1.jpg

https://img.objevit.cz/gta_online_2.jpg

https://img.objevit.cz/gta_online_3.jpg

https://img.objevit.cz/gta_online_5.jpg

https://img.objevit.cz/gta_online_6.jpg

https://img.objevit.cz/gta_online_7.jpg

Student, recenzent, filozof a skladatel. Tvrdí, že člověk by si měl každý den rozšiřovat své obzory a neustále uplatňovat kritické myšlení. Stál u zrodu projektu Svatantra a ve volném čase se věnuje také komponování hudby. Má rád přírodu, moudré lidi, metafyziku a je fascinován neznámem. V současné době přispívá na několik webů a píše především o přírodě a počítačových hrách.

Komentáře

Nahoru