Dnes vyšlo 15 článků

Grove Ecosystem: Pěstujte čerstvé potraviny ve své domácnosti

Grove Ecosystem je zábavný a skvělý způsob, jak pěstovat čerstvé potraviny přímo ve své domácnosti po celý rok. Systém navrhli a sestavili inženýři z MIT. Cílem projektu, který hledá podporu na Kickstarteru, je, aby lidé začali pěstovat ekologické a zdravé potraviny.

Lidé by měli věřit ve vlastní potravinový systém, kterým je právě Grove Ecosystem. Jakmile lidé do něj vloží důvěru, pak zeleninu z obchodu už nebudou chtít. Předpokládá se, že v budoucnosti budou mít lidé zájem především o produkty od místních farmářů, ze zahrad i zevnitř domova. Grove Ecosystem je budoucnost.

8eb039959b160283a3f6b5b53cc495bf_original

Grove Ecosystem

Grove Ecosystem je inteligentní a indoorová zahrada, na které můžete pěstovat čerstvé, lahodné a na živiny bohaté potraviny. Hlavní je, že čerstvé potraviny budete mít po celý rok.

Systém využívá ryb, rostlin a prospěšných mikrobů. Tyto prvky zajistí spolehlivé vypěstování vynikajících potravin (včetně zeleniny, bylinek a drobného ovoce). Prostřednictvím mobilní aplikace Grove OS budete ekosystém ovládat a automatizovat. Dostanou se vám pod ruky zdravé a čerstvé produkty po celou rodinu.

Grove Ecosystem je živý systém

Grove Ecosystem je na pomezí hardwaru, softwaru a ekologie. Ekosystém je promyšlený systém, který přináší zábavu do domácnosti. Děti mohou sledovat rybičky v akváriu a vy můžete sbírat lahodné bylinky a ochutit jimi nedělní oběd.

7217969b88d2e93623c2dae18f9fb240_original

Začít je naprosto snadné. Ekosystém je dodáván se vším, co potřebujete. Ihned běží. Mobilní aplikace Grove OS vás provede celým procesem – od výsadby prvního semínka, přes přidání ryb do akvária, až po sklizeň první úrody. Jakmile se semínka přemění na kapustu a rostlinky budou připravené ke sklizni, aplikace vám dá v pravý čas vědět, kdy sklízet. Za pouhý měsíc a půl můžete očekávat, že budete sklízet čerstvé a ekologické produkty.

Existují tisíce druhů jedlých rostlin, které se dají pěstovat. V obchodech seženete 50 až 60 druhů těchto bylinek. Nicméně, s Grove Ecosystem můžete paletu bylinek rozšířit.

4fd9aa503c7a920116303c314431802f_original

Grove Ecosystem vám umožní pěstovat prakticky cokoliv.

Tým specialistů zkoumal osvědčené postupy, které byly integrované do mobilní aplikace. Jednoduše řeknete mobilní aplikaci, co jste zasadili a ekosystém automatizuje osvětlení, zavlažování a ventilátory pro optimalizaci růstu plodin.
Zdroj / Foto: Kickstarter

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru