Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Grey Turkey se slučuje s 41?29! a vytváří 4129Grey

Společnost Grey EMEA dnes oznámila spojení své turecké digitální agentury 41?29! se svou agenturou Grey Istanbul, aby tak vytvořila novou integrovanou agenturu digitálních komunikací, která bude nést název 4129Grey.

Od dnešního dne bude Alemsah Ozturk předsedou představenstva společnosti 4129Grey a Guray Mert byl jmenován generálním ředitelem společnosti 4129Grey. Alemsah bude přímo podléhat Davidu Pattonovi, předsedovi představenstva a prezidentu společnosti Grey EMEA.

Alper Uner složí svou funkci předsedy představenstva společnosti Grey Istanbul, ale převezme roli nevýkonného předsedy představenstva společnosti 4129Grey do konce roku 2015. Nadále bude plnit funkci předsedy představenstva společností Geometry a Hogarth (obě společnosti patří WPP).

4129Grey nabídne plně integrovaný tým s více než 150 specialisty z oboru komunikací a digitálních řešení, který je podpořen širšími globálními možnostmi skupiny Grey Group.

David Patton, předseda představenstva a prezident společnosti Grey EMEA, prohlásil: „Spojením společností Grey Istanbul a 41?29! vytvoříme silnou a dynamickou integrovanou agenturní strukturu, která spojí významné schopnosti a zběhlost v rámci všech digitálních, kreativních a strategických platforem v Turecku. Jsem přesvědčen, že tento nový model agentury významně zvýší kvalitu služeb, které poskytujeme našim zákazníkům, a vylepší naši pověst na trhu.”

Alper Uner uvedl: „V posledních 14 letech byla společnost Grey Istanbul průkopníkem v mnoha oblastech, vždy byla vnímána jako jedna z nejkreativnějších agentur, získala mnoho mezinárodních ocenění jak pro firmu samotnou, tak pro naši zemi. Jsem hrdý na to, že předávám novému vedení agenturu se slavnou a úspěšnou historií. Vznik společnosti 4129Grey nastaví nové standardy reklamy v Turecku. Opravdu se těším na pomoc novému týmu vedení v době, kdy se vydáváme na tuto fascinující cestu.”

Alemsah Ozturk řekl: „Maximálně se soustředíme na svůj cíl vytvořit nejmodernější a nejkreativnější komunikační agenturu v Turecku. Sjednocení velkých schopností v oblasti digitální komunikace a reklamy pod jednu střechu nám umožní nejen zvětšit rozsah trhu a naši přítomnost na něm, ale umožní nám také vytvořit skutečně integrovaný přístup k uspokojování potřeb našich zákazníků lépe než kdykoliv dříve.”

O společnosti Grey

Společnost Grey je reklamní sítí skupiny Grey Group. Grey Group patří k největším globálním společnostem v oblasti komunikací. WPP (NASDAQ :WPPGY). Pod heslem „Grey věhlasně efektivní od roku 1917″ poskytuje agentura své služby řadě nejvýznamnějších a nejznámějších světových firem: Procter & Gamble, GlaxoSmithKline, Diageo, Kellogg’s, Pfizer, Canon, 3M, NFL, BoehringerIngelheim, Marriott Hotels & Resorts, Nestle, Papa John’s a T.J. Maxx.

(www.grey.com)

Kontakt:

Owen Dougherty

owen.dougherty@grey.com

1-212-546-2551

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru