Gravidní muži ze hry The Sims 4 baví svět

Datadisk „Vzhůru do práce“ pro hru The Sims 4 přinesl kromě nového obsahu také celou řadu bugů. Tím nejzajímavějším a zároveň nejvtipnějším je bezpochyb ten, který způsobuje těhotenství…a teď to přijde…mužů. Naštěstí jenom ve hře.

Bug, na jehož existenci poprvé upozornila webová stránka Kotaku, je velmi úzce spjat s přidáním mimozemšťanů, ke kterému došlo rovněž v rámci prvního datadisku. Není žádným tajemstvím, že vetřelci si čas od času vyberou jednoho z vašich Simíků a unesou ho. Na rozdíl od Wolfganga Priklopila jej však poměrně brzy zase vrátí domů a on může pokračovat ve svém životě bez jakýchkoli změn. Nebo ne?

"Už nikdy nebudu jíst fazole..."

“Už nikdy nebudu jíst fazole…”

Těhotný muž a hermafrodit

Celá řada hráčů si stěžuje, že několik dní po návratu z nedobrovolné návštěvy jejich Simíkovi mužského pohlaví začne růst břicho. To by samo o sobě nebylo ničím zvláštním (kdo ví – třeba na cizích planetách žijí kuchtíci formátu Zdendy Pohlreicha a své zajatce bohatě hostí), kdyby se k tomu po několika dnech nepřidala ještě typická ranní nevolnost.

Přišel k tomu na záchodech u McDonalda.

Přišel k tomu na záchodech u McDonalda.

Vývojáři pochopitelně celou tuto věc nemohli nechat bez povšimnutí a vydali patch, který měl za úkol těhotenství mužů ze hry definitivně odstranit. Bohužel něco se pokazilo a hráči si teď pro změnu stěžují, že jejich ztepilý Simáci otěhotňují sami od sebe. Takže si to shrňme – vývojáři chtěli ze hry odstranit chlípné mimozemšťany, kteří mužům přivádějí těhotenství a namísto toho hru zaplnili hermafrodity.

Tenkrát poprvé

I v minulosti bylo možné ve hře The Sims 4 přivodit mužům těhotenství, ale pouze pomocí cheatů. Nyní se z toho však stala plnohodnotná část hry. I když trochu nechtěná. Kdo ví? Třeba se jedná o čerchmantský trik tvůrců, kterak ke hře přitáhnout ještě více pozornosti.

Zdroj: PCGamer

Milovník filmografie Stanleho Kubricka a žánru noir. Píše o tématech, která ho zajímají a snaží se je podat tak, aby byla pro čtenáře co nejatraktivnější.

Komentáře

Nahoru