Dnes vyšlo 15 článků

Gramáž klesla, ale cena je stejná. Leerdammer láká na to, že získáte víc plátků

Společnost Bel Sýry Česko v březnu letošního roku představila zcela nový produkt, a to plátkový sýr Leerdammer Original Finesse. Ačkoliv se na první pohled zdá, že balení je honosnější, protože namísto původních pěti plátků obsahuje plátků osm, ve výsledku je balení ještě o dvacet gramů chudší. Společnosti se začínají na sociálních sítích ozývat nespokojení zákazníci. Ale firma se brání tím, že nabízí novinku, která má o 60 % více plátků.

Původní Leerdammer Original měl 5 plátků po 20 gramech, tedy v balení bylo celkem 100 gramů sýru. Ale nový produkt Leerdammer Original Finesse má 8 plátků po 10 gramech, což je celkem 80 gramů. Cena však zůstává úplně stejná, a tak nový výrobek je o pětinu dražší. Společnost se brání tím, že díky tomu, že je plátek tenčí, je chutnější.

„Leerdammer Finesse je nový výrobek uvedený na český trh v březnu 2017. Doplňuje tak současné portfolio sýrů Leerdammer. Žádný sýr této řady nenahrazuje. Výrobní náklady se u jednotlivých výrobků této řady liší, proto je nelze jednoduše cenově porovnat. Rozhodnutí je na samotném zákazníkovi, který má možnost svobodné volby podle vlastních preferencí, ať již jde o chuť, velikost či cenu výrobku. Balení Leerdammer Finess se od ostatních produktů této řady plátkových sýrů odlišuje velikostí, tvarem, designem i uspořádáním plátků v balení. Podrobné informace o výrobku jsou uvedené na jednotlivých baleních, a zjednodušují tak zákazníkovi možnost volby,“ vyjádřila se k celé situaci společnost Bel Sýry Česko.

leerdammer 01

leerdammer 02

leerdammer 03

Zdroj titulního obrázku: Facebook

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru