Dnes vyšlo 1 článků

Graf ukazuje, že Pokémon GO zažívá úpadek

Zájem o mobilní hru s rozšířenou realitou Pokémon GO, která vyhnala do ulic miliony lidí, slábne. Den co den počet stahování klesá a čas strávený v aplikaci se také snižuje.

Z úpadku mohou tvůrci Pokémon GO vinit nekončící boj s podvodníky, kteří už nyní dostávají permanentní bany. Ale za klesajícím počtem aktivních uživatelů může být i skutečnost, že hráčům se podařilo chytit všechny dostupné Pokémony.

Pokemon-Go-usage-800x480

Zdroj: Phandroid

V období největší slávy mobilní hru hrálo asi 45 milionů lidí denně, přičemž toto číslo k dnešnímu dni sotva sahá k hranici 30 milionů. Ačkoliv je počet denních hráčů stále vysoký, propad je rapidní. Vývojáři však připravují další aktualizaci, která by měla přinést nové funkce a možnosti. Že by si tím vývojáři slibovali, že přilákají některé hráče zpět?

Zdroj: Phandroid

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru