GoTenna: Buďte na svém smartphonu v kontaktu, i když jsou služby nedostupné

GoTenna je nové zařízení, které vám umožní používat svůj smartphone tak, jak potřebujete, i když jsou služby momentálně nedostupné. Díky němu můžete zasílat šifrované zprávy, chatovat, sdílet informaci o místě, na kterém se právě nacházíte a mnohem více. Zkrátka, zůstanete v kontaktu, i když nejste v dosahu sítě.

GoTenna je high-tech systém, který vás udrží v kontaktu, ať jste kdekoliv. Můžete zasílat šifrované zprávy, chatovat nebo sdílet informaci, kde se právě nacházíte.

gotiii

Jak to funguje?

GoTenna prakticky funguje jako stanice k prodloužení signálu. V kombinaci s aplikací, kterou máte nainstalovanou ve svém chytrém telefonu, vytváří vlastní signál a je schopen spojit se s ostatními jednotkami v dosahu. Signál můžete dokonce sdílet s osobami, které jsou blízko vás. Dosah je však závislý na terénu a výšce.

gotI

zdroj/foto: gotenna

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru