Dnes vyšlo 15 článků

GoPro: Brutální jízda na kole

Každý z nás asi ví, jaké to je jezdit na kole. Většina z nás asi již jezdila v přírodě. Jak to ale vypadá, když na kole sjíždite pořádný kopec? To se dozvíte v tomto videu od GoPro ve spolupráci s Redbullem.

Celé video je zachyceno z pohledu profesionální cyklisty Kellyho McGarryho, který měl GoPro kameru připevněnou na své helmě. Kromě samotného sjedu ukázal i backflip, který dělal přes rokli dlouho necelých 25 metrů.

Za necelý týden toto video získalo více než 7 milionu zhlédnutí a objevilo se v mnoha amerických televizních pořadech. Patří tedy mezi jedno z nejúspěšnějších virálních videí tohoto týdne.

Nicméně k dispozici je ještě záznam. Ten pochází přímo od Red Bullu a zachycuje Kellyho MCGarryho z leteckého pohledu. Je zde dokonce vidět i ten šílený backflip.

Zajímavostí je, že v soutěži 2013 Red Bull Rampage byl až na druhém místě. Velmi by nás zajímalo, co zvládnul ten se zlatou medailí. Že by létal po obloze?

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru