Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: GOPAS testuje v Brně v novém

GOPAS testuje v Brně v novém

GOPAS testuje v Brně v novém

Počítačová škola Gopas otevřela v Brně nové moderní testovací centrum. Splňuje tak nejpřísnější bezpečnostní kritéria pro testování zkoušek poskytovaných společnostmi Prometric a Pearson VUE. Gopas tak vychází vstříc všem, kdo chtějí získat prestižní a mezinárodně uznávané certifikace jednoznačně prokazující úroveň znalostí v oblasti počítačového hardware a software.

Testovací centrum se nachází přímo v budově Počítačové školy Gopas v centru Brna. Nabízí komfortní podmínky a regulérní průběh zkoušky je zajištěn vysoce profesionálním bezpečnostním systémem. Testovací místnost je umístěna v dosahu klientského servisu, Test Administrator je tak zákazníkům v případě potřeby ihned k dispozici a nabídne pomoc při řešení případných nečekaných technických potíží.

Zájemci mohou skládat certifikační zkoušky v pracovních dnech od 9 do 16 hodin. Výsledky svého testu získají ihned po ukončení zkoušky.

Počítačová škola Gopas, největší poskytovatel školení v oblasti informačních technologií na českém i slovenském trhu, dnes nabízí více než 1 400 IT a manažerských kurzů. Získáváním autorizací od předních výrobců programových produktů udržuje své služby na světové úrovni a ročně její kurzy absolvuje až 30 tisíc studentů.

O společnosti GOPAS, a. s.

Počítačová škola GOPAS je největším poskytovatelem školení v oblasti informačních technologií na českém i slovenském trhu. Ročně absolvuje odborné kurzy téměř 30 tisíc studentů, z nichž většinu tvoří specialisté IT. I přesto, že působí na poměrně malém trhu, patří GOPAS k jedněm z největších poskytovatelů IT školení v Evropě.

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru