Dnes vyšlo 15 článků

Google zveřejnil reklamu na Android Wear chvíli před představením Apple Watch

Apple včera velkolepě oznámil příchod svých hodinek. Budou dostupné v několika variantách, nejlevnější bude varianta Sport, která pochopitelně vypadá nejméně elegantně… Můžete si ale vybrat podle vkusu (a podle svých finančních možností). Je skutečně zvláštní, že na přizpůsobitelnost hodinek našemu vkusu vsadil i Google. Reklamu na Android Wear zveřejnil jen pár hodin před tím, než oficiálně přišly Apple Watch.

Google včera vydal novou reklamu pro Android Wear – software pro chytré hodinky, jako jsou například Moto 360. Vystupuje v ní spousta mladých lidí s rozdílným vkusem a různými chytrými hodinkami, ve kterých je Android Wear.

„Kulaté nebo hranaté: Noste to, co chcete, s Android Wear.“

Pokud jste večer sledovali Apple keynote, mohli jste vidět něco dost podobného. Také Apple vyrobil několik verzí svých hodinek s různobarevnými pásky a dal nám různé možnosti zobrazení času (včetně verze s Mickey Mousem). To je ale náhoda, co?

apple_Watch_models

Apple Watch ve svých variantách

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru