Google změnil logo! Vsaďte se, že změnu nepoznáte

Google během víkendu změnil své logo. Zřejmě si říkáte, že jste žádnou změnu nezpozorovali. No vězte, že to rozhodně nejste jediní. Proto také zprávu přinášíme až teď. Nebylo tak lehké zpozorovat, že se něco změnilo.

Dobře. Možná pár designérů posedlých svým povoláním si všimlo, že Google během víkendu provedl drobné změny. Jestli ale patříte ke zbytku planety, určitě vám to uniklo. Jako první na to přišli na Redditu.

Než vám vysvětlíme, co je nového, zkuste na to přijít sami. Zamyslete se a pokuste se všimnout rozdílu. Tady je staré logo:

google-old

A tady je nové:

google-new

Všimli jste si nějakého rozdílu? Ne? No, není se čemu divit. Ale věřte nebo ne, písmenka „g“ a „l“ se o nějaký ten pixel posunula. Skvěle to znázorňuje následující gif z Gizmoda:

google-logo

A proč ty změny? Kvůli vzhledu přece. Teď to prý vypadá lépe. Samozřejmě ale jen v očích některých lidí. Lidí, kteří tu změnu vůbec vidí…

Zdroje: Business Insider, Independent

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru