Dnes vyšlo 15 článků

Google změní výsledky vyhledávání

Google změní výsledky vyhledávání

Google vyhledávání čeká změna, která se projeví ve výsledcích vyhledávání. Vývojáři Googlu vyhoví dlouhodobým žádostem od expertů na SEO. Problém byl v tom, že Google vyhledávání zobrazilo vždy více odkazů u jedné webové stránky, Nyní by se to mělo změnit. Odkazy zobrazované ve výsledcích vyhledávání by měly být omezeny na maximálně 2 odkazy.

Google na svým twitterovém účtu oznámil, že změní výsledky vyhledávání. Nebude už zobrazovat více linků z jednoho webu. Ve výsledcích se na hledané klíčové slovo zobrazí maximálně 2 linky z jednoho webu. V některých případech se bude jednat o výjimky. Nicméně princip řazení výsledků se změnit má. Jedná se především o první stránku vyhledávání. Omezení na maximálně 2 linky z jednoho webu se týká vždy jedné stránky – na dalších stránkách se pak mohou zobrazit další linky z totožného webu.

„Nová změna, která se nyní spustí ve vyhledávání Google, je navržena tak, aby poskytovala větší rozmanitost stránek v našich výsledcích,“ napsali zástupci Googlu na Twitteru.

„V případech, kdy naše systémy uznají, že je to zvlášť důležité pro konkrétní vyhledávání, se však stále mohou zobrazit více než dva výsledky,“ upřesňuje Google.

Pro optimalizátory webů, webmasterů a administrátory kampaní, je to novinka, která se dotkne postupu jejich práce.

Zdroj, foto: google.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru