Dnes vyšlo 15 článků

Google zakáže ve službě Blogger sexuální obsah

Google zakáže ve službě Blogger sexuální obsah

Pokud využíváte službu Blogger provozovanou společností Google, tak vás jistě bude zajímat, že od 23. března tohoto roku vejdou v platnost nové podmínky, které v ní zakážou veškerý erotický obsah, jenž není součástí umění nebo dokumentární tvorby. Co vás čeká, pokud se takovýto obsah na vašem blogu nachází? Čtěte dále.

Změna se bude týkat všech blogů, při jejichž otevření je zobrazeno okýnko s upozorněním na dospělý obsah. Ostatních stránek se nikterak nedotkne. Blog obsahující nevhodný obsah nebude smazán, ale jeho viditelnost bude změněna na „soukromý“, takže jej již neuvidí nikdo, kromě vás a lidí, s nimiž jste jej sdíleli.

Zřejmě nejtvrdší dopad budou mít nové podmínky na blogy vytvořené po 23. březnu 2015. Pokud se na nich totiž objeví obsah, který bude v rozporu s novými podmínkami, tak budou vystavěny riziku okamžitého smazání. Což je trochu nespravedlivé vůči novým uživatelům. Stávající uživatelé se můžou na příchod nových podmínek připravit buď tak, že ze svého blogu odstraní veškerý nevhodný obsah, nebo jej označí jako soukromý.

Milovník filmografie Stanleho Kubricka a žánru noir. Píše o tématech, která ho zajímají a snaží se je podat tak, aby byla pro čtenáře co nejatraktivnější.

Komentáře

Nahoru