Dnes vyšlo 15 článků

Google začíná předpovídat budoucnost, koupil si i firmu

Google začíná předpovídat budoucnost, koupil si i firmu

Začínající společnost Recorded Future, tak se jmenuje další společnost, do které investoval internetový gigant Google. Společnost se chlubí tím, že dokáže předpovídat budoucnost a to zcela bez legrace. Jejich internetové stránky však nenabízejí žádné bližší informace o nabízených produktech a službách. Dokáží však analyzovat minulost, přítomnost a i budoucnost. Z materiálů na webu však vyplývá, že by společnost mohla předpovídat vývoje akciových trhů, ale i například teroristické útoky a další.

Společnost si zakládá na sledování frekvence výskytu entity, či události v různých zprávách nejen na internetu během určitého časového úseku. Podle deníku The Boston Globe patří mezi klienty společnost i vládní agentury a obchodní společnosti z celého světa.

Uvidíme, zda-li Google například nepředpoví nový konec světa, či příchod marťanů.

Štítky: ,

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru