Google vytvoří verze svých produktů pro děti

Google vytvoří verze svých produktů pro děti

Společnost Google představila plán vytvořit verzi svých nejpopulárnějších produktů pro děti, a to tak, aby se pro ně staly zábavnější, ale především bezpečnější. Google tak chce rodičům poskytnout nástroj na dohled svých dětí při využívání některých svých služeb, ke kterým mají přístup jak doma, tak ve škole.

Google uznal, že ještě zbývá velká část obyvatel, kterým by se měl přizpůsobit. Před nedávnem společnost představila plán vytvořit verze svých nejpopulárnějších produktů ( jako jsou například YouTube a Chrome) pro děti.

1.1       Bezpečnost především

Děti již dnes mají internet jak doma, tak ve škole. Velkou motivací uvnitř společnosti je fakt, že skoro každý zaměstnanec má děti. Proto je tu také pochopitelný tlak na to, aby produkty Googlu byly pro děti zábavné, ale především bezpečné.

ID-100282313

Tým Googlu nyní intenzivně pracuje na tomto vylepšení. Chceme přemýšlet nad tím, co děláme, a rodičům poskytnout co nejlepší nástroj na dohled dětí při využívání našich produktů, tvrdí Pawni Divanji, vice-prezidentka ingeneeringu ve společnosti Google. Zatím je verze pro děti pouze předmětem plánů, příliš podrobností není známo. Ale rozhodně je to dobrý nápad, který pravděpodobně ocení většina rodičů.

zdroj: sitepronews.com

obrazek: wallpaperseries

freedigitalphotos

 

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru