Dnes vyšlo 1 článků

Google vylepšil emotikony na Androidu O

Google momentálně pracuje na operačním systému Android O, který přinese spoustu novinek, jako například obraz v obraze, lepší automatické vyplňování či inteligentnější výběr textu. Dokonce aktualizuje i sadu svých emotikon.

V novém systému budou emotikony realističtější a mnohem hezčí, tedy alespoň z našeho pohledu. Podívejte se na rozdíl, jak bude vypadat oblíbený smajlík posílající pusinku v Androidu O a jak vypadá nyní v Androidu Nougat.

android o android n

Android O bude plně kompatibilní se sadou emotikonů Emoji 5.0, což znamená, že některé nové emotikony se budou zobrazovat správně, například zvracející smajlík či dinosaurus.

emoji 01

emoji 02

emoji 03

Google má vydat Android O v druhé polovině roku 2017. V současné době je k dispozici pouze v beta verzi, což pro většinu uživatelů znamená, že musí chvíli počkat, než vyjde plná verze. Pro ty, kteří se nebojí několika chyb a kteří mají zařízení podporující beta verze jako Pixel od Googlu, potom se může zaregistrovat pro stažení beta verze.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru