Google vám prozradí, jak dlouho se lidé zdržují na místech v mapě

Plánování dne je poměrně složité, protože v cestě stojí několik faktorů. Hlavním cílem Googlu je, aby vám plánování zjednodušil. Ve své vyhledávací aplikaci Google Search snadno najdete firmy, jejich otevírací dobu, umístění, fotografie, recenze a další informace. Aplikace je velice šikovná. A internetový gigant do ní nyní přidává další zajímavé funkce.

Od této chvíle můžete ve vyhledávání najít také sekci zvanou Plánované návštěvy, ve které se objeví čas, který obvykle lidé stráví na daném místě. Tato informace vám může prozradit také to, jak zábavné určité místo je. Pokud má bar odhadovaný čas pobytu kolem 30 minut, pravděpodobně nebude ideálním místem pro zábavu.

Screenshot_2016-07-18-19-59-44

Aplikace Google Search je jednoduchý nástroj pro hledání zdrojů na internetu. Platforma vám zobrazí grafy a detaily, aniž byste museli navštívit jinou stránku.

Zdroj: Android Authority, Zdroj titulní fotografie: Pixabay

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru