Dnes vyšlo 15 článků

Google umožňuje vytvořit na Google+ firemní stránky

Google umožňuje vytvořit na Google+ firemní stránky

Až donedávna bylo na sociální síti Google+ možno registrovat pouze jednotlivé uživatele. Google nyní zavádí novou možnost registrace stránky, čímž umožňuje firmám komunikovat se svými zákazníky.

Sociální síť čítá již 40 milionů aktivních účtů. Při vývoji se Google moc o podporu pro firmy moc nezajímal. Tentokrát ale spustil dvě novinky, které firemní segment jistě uvítá. První novinkou je možnost být aktivní pod účtem Google Apps a včera se objevila i nová služba – možnost registrace firemních stránek.

Tyto nové stránky umožňují prezentovat společnost na veřejnosti, komunikovat se zákazníky a například informovat o nových produktech a novinkách. Nikoho již nepřekvapí, že jsou stránky podobné těm na sociální Facebook. Uživatelé si stránky mohou stejně jako uživatele přidávat do jejich kruhů.

Jednotlivé stránky budou zaindexovány ve vyhledávači Google a budou se zobrazovat společně s „klasickými“ výsledky. Pokud chcete přejít přímo na stránku, stačí napsat znak „+“ a za něj již pouze název stránky. Google zveřejnil video, na kterém je vše pěkně vidět.

Přidejte se do naší stránky! Objevit.cz na Google Plus!

Redaktor je studentem všeobecného gymnázia v Prachaticích a věnuje se především vývoji webových stránek a copywritingu. Začínal zde jako redaktor rychlých zpráv a u toho zůstal až do dnes. Začátkem března se stal šéfredaktorem Objevit.cz.

Komentáře

Nahoru