Dnes vyšlo 15 článků

Google umožní označování podniků, které vlastní černošští podnikatelé

Google umožní označování podniků, které vlastní černošští podnikatelé

V rámci podpory černošských občanů Google zavání nástroj, který bude speciálně označovat  podniky vlastněné černošskými majiteli. Tento nový nástroj Google může usnadnit vyhledávání a podporut takových podniků. 

Nová ikona může na firemních seznamech Mapy a Vyhledávání označit firmy jako “černé”. Pokud chcete ukázat svou podporu firmám ve vlastnictví černošských občanů, může vám Google pomoci. Google uvádí na trh nový nástroj, který umožňuje firmám identifikovat se jako “černí vlastníci” prostřednictvím firemních zápisů v Mapách a Vyhledávání a usnadnit zákazníkům jejich vyhledávání a podporu.

BoBA_Mobile_UI_Pop_Up.max_2800x2800_OKaW0a.max_1000x1000

Podle úředníků společnosti Google je tento nástroj součástí závazku společnosti Google ve výši 300 milionů dolarů na „podporu nedostatečně zastoupených podnikatelů“. Společnost Google také prokazuje svou podporu těmto podnikům tím, že nabízí majitelům černých firem programy digitálního tréninku prostřednictvím programu Grow With Google Digital Coaches.

Při hledání firmy na webu Google.com nebo v Mapách Google uvidíte nový tag – černé srdce na proužkovaném pozadí se třemi různými odstíny oranžové barvy, což znamená, že se jedná o firmu lastněnou černošským majitelem. Firmy, které chtějí novou funkci použít, budou muset před přihlášením do odznaku požádat o svoji firmu na Googlu a ověřit, že ji vlastní. V posledních několika měsících Google uvádí, že došlo k „nárůstu online vyhledávání podniků v černém vlastnictví“, protože spotřebitelé se snaží podporovat tyto podniky, aby projevili podporu uprostřed protestů proti Black Lives Matter.

 

Zdroj, foto: theverge.com

 

 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru