Dnes vyšlo 15 článků

Google Street View: Nahlédněte na světoznámé stadiony

Prostřednictvím služby Google Street View můžete alespoň virtuálně procestovat takřka celý svět. Projdete se ulicemi Londýna a navštívíte nejkrásnější místa New Yorku. Služba podporuje také virtuální realitu a umožňuje přidávat vlastní fotografie. Internetová společnost Google přichází s novou aktualizací, která vás z rušných ulic přenese přímo na některý ze světově proslulých sportovních stadionů.

Můžete se snadno přenést na stadion amerického fotbalu CenturyLink Field, který představuje domov pro tým Seattle Seahawks. A poté se můžete přenést na basketbalový stadion AT&T Center, kde se odehrávají zápasy týmu San Antonio Spurs. Svou virtuální návštěvou můžete poctít také fotbalové hřiště Dick’s Sporting Good’s Park, který patří fotbalovému klubu Colorado Rapids. V budoucnosti můžeme očekávat další sportovní haly. A můžeme jen ve skrytu duše doufat, že se ve službě objeví také některý z českých sportovních stadionů.

nexus2cee_Selection_054

CenturyLink Field

nexus2cee_Selection_055

AT&T Center

nexus2cee_Selection_056

Dick’s Sporting Good’s Park

Zdroj / Foto: Android Police

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru