Dnes vyšlo 15 článků

Google společně s LG vyrobil smart hodinky se systémem Android Wear 2.0

Společnosti Google a LG spolupracovaly na výrobě dvou chytrých hodinek se systémem Android Wear 2.0. Oba modely budou disponovat kruhovými OLED displeji, Wi-Fi, Bluetooth, 4GB úložištěm a digitální korunkou v boční části. Zároveň se vyznačují odolností vůči prachu a vodě.

V levé části se nachází údajně hodinky LG Watch Sport, které budou pravděpodobně dost masivní. Chytré hodinky s displejem o průměru 1,38 palců a rozlišením 480×480 pixelů budou mít 768 MB RAM, vestavěný LTE modem, GPS, snímač tepové frekvence, NFC a baterii s kapacitou 430 mAh. Vyrábět se budou v titanové a tmavě modré barvě.

V pravé části se nachází znatelně menší hodinky LG Watch Style s 1,2palcovým displejem o rozlišení 360×360 pixelů. Hodinky ponesou 512 MB RAM a baterii s kapacitou 240 mAh. Nicméně LTE, GPS, HR a NFC chybí. Vyrábět se budou v titanové, stříbrné a růžové barvě.

Google společně s LG představí hodinky dne 9. února 2016.

Zdroj: The Verge

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru