Dnes vyšlo 15 článků

Google se narodil v Indii

Google se narodil v Indii

Čekáte novorozeně a váháte nad vhodným jménem? Máme pro vás jeden tip. Můžete se inspirovat rodiči z Indie, kteří pojmenovali svého potomka po světovém internetovém vyhledávači – Google. Prý chtějí, aby jejich malý synek byl také nápomocný lidem a sloužil jim.

Nemyslete si, že pojmenování potomka je snadná záležitost. Rodiče o tom přemýšlejí dlouho. Při výběru jména pro potomka přijdete na to, jak moc nemáte nějaké lidi rádi. Také tito indičtí rodiče si s jménem lámali hlavu. Vybírali jména podle indických tradic a také podle koránu, ale nakonec zvolili moderní a vskutku netradiční jméno. Zvykem je, volit jméno podle toho, jak by se mělo dítě v budoucím životě chovat a co by mělo symbolizovat. Jméno Google však vzbudilo větší ohlas, než si rodiče mysleli. Rázem se to stalo hitem internetu a o narození malého Googlu ví celý svět.

Matka jménem Ella se nechala slyšet, že se zpočátku za jméno svého syne styděla, ale potom přestala a veřejně to přiznala. Asi není divu, že se rodiče stále setkávají s posměšky. Hodně lidí se diví, proč rodiče vybrali právě jméno Google a proč ne třeba Instagram.

Rodiče doufají, že bude jejich syn pro lidi užitečný a bude pomáhat. Jménem pravděpodobně oslní vždy a doufejme, že bude minimálně z 10 ti % chytrý jako Google.

Zdroj, foto: hitz.com.my

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru