Google Resizer – nový nástroj pro webdesignery

Google spustil nový nástroj, který webdesignerům a vývojářům pomůže testovat zobrazení různých URL adres na počítači, tabletu i mobilním telefonu. Webové stránky by měly být dostupné všem, ať už si je uživatelé zobrazují na počítači, notebooku, tabletu nebo mobilním telefonu. Díky nástroji Google Resizer bude velice jednoduché všechny webové stránky jednoduše otestovat.

Webové stránky by měly být dostupné všem uživatelům bez ohledu na to, jaké zařízení používají. Proto Google představil nový nástroj s názvem Google Resizer, který webdesignerům pomůže otestovat zobrazení jakýchkoliv webových stránek napříč různými zařízeními.

resizer

resizerII

resiii

Testovat stránky je také možné v různých šířkách displeje, a to 480, 600, 840, 960 a 1280 pro počítač, 360,600,720 a 1024 pro tablet nebo mobilní telefon. Více informací naleznete na webu design.google.com

zdroj/foto: design.google.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru