Google propaguje službu My business, vybral si k tomu příběh o změně pohlaví

Pokud se ve společnosti začnete bavit o problematice transsexuálů a změny pohlaví, většina lidí vás začne ihned odmítat. Přičemž se jedná o opravdu důležitou věc, kterou by nikdo z nás neměl přehlížet a udělat si na ni jasný a neměnný názor. A pokud na diskuzi dojde, správně ho použít. 

Postoj naprosté většiny je však natolik evidentní, že se s ním nejdena globální společnost snaží něco udělat. K posledním značkám, které se přidaly k obhajobě patří například kalifornská společnost Google. Ta ve spolupráci s Venables Bell & Partners vytvořila silně emociální spot. V něm krátce vypráví příběh muže, který byl kdysi ženou.

Co se snaží Google říct?

Video popisuje, jak Jake prožil své dětství. Víceméně se jedná o jeho zpověď, kterou si dlouho musel nechávat pro sebe. Nyní s ní vyšel na světlo a vznikl z toho inspirující příběh. V několika záběrech ukazuje neuvěřitelnou změnu – první vousy, změnu poprsí apod.

Nyní má jediný sen – vybudovat si mužskou postavu a dosáhnout sebevědomí. K jeho splnění mu intenzivně pomáhá skupina mužů z tělocvičny City Gym. Mužů, kteří prošli úplně stejným osudem jako Jake.

Bez názvu-1

Google vytváří silně emociální spot, ve kterém vypráví příběh o změně pohlaví

A jak to souvisí s Googlem My business?

Služba Google My business slouží k podpoře malých a středních firem, které se chtějí zviditelnit. Na konci onoho spotu zazní věta: “City gym své lidi nachází” A to především díky Googlu…

Komentáře

Nahoru