Google požádal internet o pomoc. I vy můžete navrhnout jméno pro nejnovější Android N

Společnost Google požádala širokou veřejnost o pomoc s vymýšlením názvu pro nadcházející Android N. Internetový gigant pojmenovával hlavní verze operačního systému Android podle abecedy a dezertů. Nicméně kamenem úrazu se stalo písmeno N, přičemž společnost se nemůže rozhodnout pro ideální název vystihující novou verzi.

Jednou z možností bylo označení Nutella, ale společnost Ferrero neměla zájem propůjčit název svého produktu operačnímu systému pro chytré telefony.

android n

Máte nějaký nápad na název nového mobilního systému Android N?

A právě na včerejší konferenci Google I/O společnost představila šokující způsob, jak vybere vhodné jméno pro budoucí verzi mobilního systému Android N. Oslovila své příznivce, zákazníky a internetové uživatele, aby pomohli s návrhem jména nejnovějšího operačního systému.

Objevily se už různé návrhy, například Nougat (nugát), Nectar (nektar), Nectarine (nektarinka), New York Cheesecake, Nut Brittle (ořechově křehký), Nachos a podobně.

I vy se můžete podělit o svůj nápad. Stačí kliknout na následující odkaz #NameAndroidN.

Zdroj / Foto: The Verge

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru