Google Play: Vyzkoušejte si zdarma na 10 minut placenou aplikaci

U placených aplikací, ať už her či programů, v Google Play chybí demoverze pro jejich vyzkoušení. Ne každý je ochotný do aplikace ihned investovat, když netuší, jak ve skutečnosti funguje. Google se snaží tento problém vyřešit.

Placenou aplikaci můžete vyzkoušet zdarma na 10 minut, přičemž aplikace se nebude stahovat do vašeho zařízení, ale bude se streamovat přímo ze serverů Googlu. Prostřednictvím plovoucího tlačítka zobrazeného ve streamované aplikaci můžete opustit stream anebo se podívat na časový limit, který vám ještě zbývá pro zkoušení. Aplikaci budete moci vyzkoušet opakovaně, ale vždy od začátku.

gsmarena_002

Zdroj: GSM Arena

Nicméně tuto funkci bude Google testovat pouze ve vybraných zemí a u vybraných titulů. V České republice se pravděpodobně prozatím této novinky nedočkáme.

gsmarena_003

Zdroj: GSM Arena

Zdroj: GSM Arena

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru