Dnes vyšlo 15 článků

Google Play slaví narozeniny – Album Ghost Stories od Coldplay zcela ZDARMA!

Google Play slaví narozeniny – Album Ghost Stories od Coldplay zcela ZDARMA!

Když zavítáte na stránky Google Play, jistě si všimnete, že slaví 3. narozeniny! A při této příležitosti rozdává dárky svým příznivcům. Můžete proto získat aplikace, hudbu i videa za velmi výhodnou cenu. Navíc je možné stáhnout si album Ghost Stories od Coldplay zcela zdarma.

Při příležitosti 3. narozenin Google Play nabízí aplikace, hry i hudbu za velice příznivé ceny. Navíc si můžete stáhnout album Ghost Stories od Coldplay zcela ZDARMA. Další alba, například Eminem – Curtain Call, To nejlepší od Čechomoru nebo Premium od Chinaski je možné získat za 80 Kč.

 

2015-03-05_172243

 

2015-03-05_165946

Za pouhé 2,50 Kč je možné získat také aplikaci Runtastic Running PRO, která využívá vestavenou GPS k mapování Vašich aktivit a sledování pokroků ( vzdálenost, čas, rychlost, tempo atd. ) Své úspěchy můžete také sdílet se svými přáteli.

runastic

I v minulých letech v rámci svých narozenin GooglePlay přišel s výhodnými nabídkami, ale zdá se, že každým rokem jsou pro nás jeho narozeniny výhodnější 🙂

zdroj/foto: play.google.com

 

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru