Dnes vyšlo 1 článků

Google nyní nabízí možnost pozvat přátele k používání Google Glass

Google nyní nabízí možnost pozvat přátele k používání Google Glass

Fanoušky a první „průzkumníky“ Google Glass nyní nemusí mrzet, že jejich přátele nepatří mezi „glassholes“. Nyní mají možnost je k používání technologické novinky Googlu přizvat, podobně jako Facebook vám umožňuje pozvat své přátele, kteří na něm ještě nejsou.

Google již před nějakým časem rozběhl svůj program Google Explorers, v jehož rámci se vybraní uživatelé Google Glass dělí o své první zážitky a dojmy s chytrými brýlemi. Nyní gigant touží do tohoto programu přitáhnout nové ovečky a jde na to chytře: nově umožňuje stávajícím uživatelům Glass pozvat k používání chytrých brýlí své přátele dříve, než budou brýle dostupné širší populaci.

Chcete patřit mezi Explorers? Musíte být starší osmnácti let a bydlet v USA

Uživatelé Google Glass dostanou od Googlu e-mail, v němž se dočtou, jaký je postup pro přizvání přátel. Původní Explorers vzešli ze soutěže, postavené na základě Twitterových hashtagů a pro nové členy komunity platí v podstatě stejné podmínky: musí být starší osmnácti let, pobývat v USA a musí mít možnost si brýle osobně vyzvednout v San Franciscu, Los Angeles nebo New Yorku. Zástupci Googlu se s novými Explorers osobně setkají.

Glass budou nové Explorers stát 1 500 dolarů, stejně jako jejich předchůdce. S rozvojem programu ale můžeme doufat, že se Glass stanou přístupné široké populaci. Podle informací, které uveřejňuje sám technologický gigant, ale jeho chytré brýle nebudou dostupné dříve, než v roce 2014.

Zdroj: https://goo.gl/y19lLc

Komentáře

Nahoru