Google nyní bude předpovídat zpoždění letů

Když je vaše letadlo zpožděno o několik hodin, můžete mít nemalý problém. Nestihnete navazující spoj, přijedete pozdě do hotelu nebo dokonce nestihnete firemní schůzku. Kromě toho, že budete sedět na letišti a popíjet drahou kávu, vám bude utíkat drahocenný čas, který byste mohli využít i jinak. A právě proto se společnost Google rozhodla, že bude zobrazovat informace týkající se zpoždění letů, nebo dokonce tato zpoždění předpovídat.

let

Google má nyní další funkci, kterou ocení mnoho uživatelů. Bude totiž zobrazovat informace, které se týkají zpožděných letů. Dokonce bude v některých případech zpoždění letů předpovídat. Společnost totiž do svých algoritmů přidává historická data o stavu letu, aby byla schopna s co největší přesností předpovědět zpoždění letů. Chcete-li zjistit, zda je váš let zpožděn, vyhledejte číslo letecké společnosti a číslo letu nebo letovou trasu a Google vám ihned nabídne potřebné informace.

zdroj/foto: mashable.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru