Google napálil vývojáře ještě před aprílem

Ačkoliv do prvního dubna, mezinárodního dne vtipů, zbývá ještě několik dní, Google se pravděpodobně nemohl dočkat. Z vývojářů a autorů si internetová společnost vystřelila osm dní před aprílem. A nevšedním způsobem.

Vývojáři si nejprve všimli, že mohou přidávat recenze z vesmíru. Podle společnosti Google a konceptu „Reviews From Space“ mohou astronauti hodnotit aplikace, přičemž namísto hvězdiček se jim zobrazují rakety.

google_april_day-701x450

Recenze z vesmíru

Recenze byla odeslaná ze zařízení s názvem Nexus Space a s kódovým označením nexus16. Futuristický chytrý telefon by měl mít rozlišení displeje až 3000 x 2000 bodů s hustotou 500 dpi. Současně zaujala také kapacita RAM, která se zastavila na čísle 128 GB. U recenze se objevily další zajímavé informace, jako například rychlost a výška orbitu, z něhož byla recenze napsaná.

Není jasné, proč společnost Google vtípek nastražila osm dní před aprílem. Ale vývojářům se tento žert velice líbil.

Zdroj / Foto: Phandroid

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru