Dnes vyšlo 15 článků

Google Mapy integrovaly Uber do své aplikace

Internetová společnost Google oznámila, že nejnovější verze mobilní aplikace Google Mapy pro Android a iOS umožňuje uživatelům objednat si jízdu z Uberu, aniž by opustili aplikaci Google Mapy. Vyšla totiž aktualizace, která přidává plně nativní integraci s Uberem.

Dříve bylo možné prostřednictvím aplikace vidět cenové odhady taxi služeb, a potom přejít do aplikace Uber. Ale nyní je možné celý proces dokončit v Google Mapách. Stačí se přihlásit pomocí svého účtu na Uberu, ve kterém máte uložené platební údaje a další informace.

uber

Vyberete si cílové místo, zobrazíte si dostupné řidiče ve vašem okolí, vyberete si konkrétního řidiče Uberu, zašlete mu požadavek a řidič pro vás přijede.

Podívejte se na video, které vám srozumitelně popíše novou funkci.

Zdroj: The Verge

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru