Google Maps umožní zobrazení více tras najednou

Google Maps umožní zobrazení více tras najednou

Každy jistě zná Google Maps nebo Seznam Mapy. Jsou vítaným pomocníkem při plánování výletu. První jmenovaný, Google Maps,  pravidelně vylepšuje své služby a nyní přichází s novou vychytávkou – bude možné zrobrazit více možných tras najednou.

Dále například když uživatelé vyhledávají cestu zadáním počátečního bodu a destinace, tak půjde přidávat další cíle bez ztráty vidění originální trasy. Při přidání další destinace se mapa automaticky upraví tak, aby šli na ni vidět všechny místa.

Dokonce lze tyto destinace i navzájem přehazovat. Takže budete moci experimentovat, co se jak vyplatí, ať už na kole, v autě, v MHD nebo pěšky. Když uživatelé zadají destinace, dole na obrazovce se automaticky objeví fotografie daných lokací.

Google Maps - pravidelně vylepšovaný systém

Google Maps je pravidelně aktualizován a vylepšován

Nicméně ty tu nejsou jenom na okrasu. Když na ně najedete kurzorem myši, šedá linka vám na mapě ukáže, kde přesně byla tato fotka focena. To vám pomůže zasadit fotku do kontextu a lépe naplánovat cestu do neznámého prostředí.

Další praktickou vychytávkou nové verze Google Maps je zobrazení událostí. Jednoduše bude stačit napsat místo a Google vypíše události, které se tu budou v blízké době konat.

Bohužel to zatím není dostupné pro české uživatele. Aní není známo, kdy se to k nám dostane. Zatím je to dostupné pro uživatelé z USA.

Zdroj: mashable.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru