Dnes vyšlo 15 článků

Google má valentýnské logo, k propagaci používá Facebook i Twitter

Google má valentýnské logo, k propagaci používá Facebook i Twitter

Google při každé příležitosti přispěchá s novým logem. Poslední výrazné a velmi vydařené logo jsme si na Googlu mohli prohlédnout při zahájení ZOH 2014. Dnes je Den svatého Valentýna a Google se samozřejmě musel k reklamnímu svátku připojit. Nabízí nám interaktivní doodle s možností poslat bonboniéru svým blízkým.

Máme tu 14. února, den svatého Valentýna. Svátek, s kterým si velké množství lidí neví rady a který většinu lidí zaskočí. Jediné, co nás na tomto svátku nezaskočí, je to, že Google si opět připravil jedno své speciální logo (doodle) pro svůj vyhledávač.

VBG1

Valentýnská bonboniéra na Google

Tentokrát je Google logo interaktivní a umožňuje vytvoření vlastní virtuální bonboniéry, kterou můžete sdílet a poslat ji tak svým blízkým.

VFB

Valentýnská bonboniéra na Facebooku

Zaskočit nás však může i Google se svým logem, a to díky propagaci. K velkému překvapení bonboniéru nemusíte sdílet pouze přes Google+. Nyní máte k dispozici i Facebook a Twitter.

RVB

Rozbalení Valentýnské bonboniéry

Google se vždy napojení na Facebook vyhýbal a ve finále se mu to hodí. To jsou nám ale změny. Google však myslel prakticky a s podnikatelským záměrem. Je totiž pravděpodobné, že přes Facebook se budou bonboniéry sdílet více. Ty se přitom sdílí ve formě odkazu, který uživatele a obdarovaného zavede zpět na Google. Tam si bonboniéru rozbalí, přečte si přiložený vzkaz a může si vytvořit svoji vlastní.

Galerie Valentýnské Google logo napříč časem

VG1

Valentýnský Google1

 

VG

Valentýnský Google2

VG3

Valentýnský Google3

VG4

Valentýnský Google4

VG5

Valentýnský Google5

Valentýnský Google6

Valentýnský Google6

VG7

Valentýnský Google7

VG8

Valentýnský Google8

VG9

Valentýnský Google9

VG10

Valentýnský Google10

VG11

Valentýnský Google11

VG12

Valentýnský Google12

Zdroj: Mashable.com/2014/02/14/google-valentines-doodle/#_

Obrázky: Mashable.com, Živě.cz

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru