Dnes vyšlo 1 článků

Google má skvělou novou funkci, která se hodí na léto

Google někdy (zřejmě nedávno) potichu spustil novou funkci, o které ví zatím jen málokdo. Přitom se na léto opravdu hodí, může vám ušetřit čas, peníze i starosti. A o co jde? Pojďme se mrknout a vyzkoušet si to.

Google se pustil do hledání nejvýhodnějších letenek. Konkuruje tak službám jako Kiwi.com, Kayak.com nebo SkyScanner.cz. Na první pohled bychom dokonce řekli, že je snad i lepší. Především rychlejší. Za Googlem totiž stojí superrychlá datová centra, díky kterým najdete odpověď na svůj let do sekundy.

Poradí vám kam na dovolenou

Když zamíříte na google.com/flights, Google vám sám inteligentně nabídne letiště ve vašem okolí (zřejmě z výsledků vyhledávání odhadl, odkud jste). Ukazuje také vaše oblíbené destinace či poslední vyhledávání. Pokud si nejste jistí, kam přesně chcete jet, Google vám navrhuje oblíbené turistické destinace či místa podle typu výletu (jedete na líbánky, za mořem, za nákupy, …). Jestliže úplně vůbec nevíte, nabízí Google možnost kliknout na „Zkusím štěstí“ a vybere vám něco sám.

prozkoumat mapu

Zkusím štěstí

Neuvěřitelné detaily

Když rozkliknete let do určitého města, Google vám zobrazí podrobnosti, které jinde fakt neuvidíte. Zobrazuje například, jaké let obvykle mívá zpoždění, nebo kolik místa budete mít v letadle na nohy! Zjistíte, jestli tam bude WiFi či možnost napájení telefonu. Prostě dokonalost.

podrobnosti

Pozor, podprůměrné místo na nohy!

K letu navrhne třeba i hotel, kde se můžete ubytovat. Upřímně jsme tím docela dost nadšení. Jen ty ceny by nemusely být v dolarech, ale třeba to časem přijde.

Komentáře

Nahoru