Google má novou českou službu Nákupy, nově můžeme z vyhledávání přejít do obchodu

Google má novou českou službu Nákupy, nově můžeme z vyhledávání přejít do obchodu

Google spustil novou českou službu, kterou nazval Nákupy. Právě nakupování je totiž věnovaná. Google začal spolupracovat s vybranými českými internetovými obchody, mezi které patří špičky jako je Alza.cz, Mall.cz, Kasa.cz a další…

Služba má srovnávat ceny na trhu, přičemž je budou vkládat přímo obchodníci. Připojit k tomu mohou i další informace o produktu, proto služba nebude fungovat jen pro srovnání cen, ale i pro získání dalších informací.

Nákupy je možno nalézt na adrese google.cz/nakupy, ale přejít na ně můžete i skrze vyhledávání. Po zadání dotazu se totiž v levém panelu zobrazí tlačítko „Nákupy“.

Po kliknutí na toto tlačítko se zobrazí vybrané produkty a jejich ceny. Pod tlačítkem se objeví možnost filtrování výsledků a zobrazení pouze nových produktů nebo těch, které zahrnují i dopravu zdarma.

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru