Google klávesnice 5.1 v připravovaném Androidu N podporuje motivy

Android N Developer Preview 3 přináší hned několik překvapujících novinek. Vedle automatických aktualizací vás potěší také novinkou v podobě klávesnice, kterou si můžete přizpůsobit vlastním představám. Ve své podstatě se jedná o klasickou Google klávesnici, která ve verzi 5.1 podporuje motivy, respektive témata.

Po instalaci klávesnice se v nastavení setkáte s novou položkou Themes (Motivy/Témata), ve které si vyberete vzhled vaší klávesnice s pestré škály předdefinovaných motivů. Zvolit můžete různá rozložení. A dokonce si můžete na pozadí přidat vlastní obrázek.

Google-Keyboard-themes-version-5.1-1-840x560

Google klávesnice ve verzi 5.1

Aktuálně si klávesnici mohou nainstalovat majitelé zařízení Nexus 6P, Nexus 5X, Nexus 9, Nexus 6, Nexus Player a Pixel C. Ale podmínkou pro instalaci je mít Android N v DP3 verzi.

Google-Keyboard-themes-version-5.1-3-840x560

Klávesnice podporuje motivy.

Zdroj / Foto: Android Authority

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru