Dnes vyšlo 1 článků

Google do svých Glass přidal první prohlížeč

Google do svých Glass přidal první prohlížeč

Google oznámil, že do svých high-tech chytrých brýlí přidal několik updatů. Tyto updaty by měly usnadnit handsfree komunikaci či vyhledávání nového obsahu a jedním z těchto updateů je i nový prohlížeč.

„ Zkoumali jsme cesty, jak vám umožnit ponořit se hlouběji a najít přesně to, co potřebujete a kdy to potřebujete,“ napsala společnost v postu na Google+. „Abyste si to vyzkoušeli, najděte něco a pak klikněte na „Shlédnout stránku“, což vám zobrazí požadovanou webovou stránku.“

Když je uživatel na stránce, používá touchpad Google Glass, který funkcí napodobuje myš u laptopu nebo dotyk prstu na dotykovém displeji. Například pro posun dolů na stránce musí uživatel přejet prstem směrem kupředu. Pro zoomování používáte dva prsty, jimiž pohybujete dopředu nebo dozadu.

Nechte si přečíst zprávu nebo ji nadiktujte

Společnost také napsala, že vyvíjí úsilí, aby uživatelům usnadnila handsfree komunikaci s ostatními. Můžete Google Glas požádat, aby vám přečetly zprávu nahlas nebo zadávat hlasové příkazy, díky kterým budete moci napsat a odeslat odpověď na zprávu.

Podle Googlu budou updaty automaticky přístupné na Google Glass v nejbližších dnech.

Zdroj: https://mashable.com/2013/07/01/google-glass-website-broswer/

Zdroj obrázku: https://mashable.com/2013/07/01/google-glass-website-broswer/

Komentáře

Nahoru