Dnes vyšlo 1 článků

Google dnes uvolní program pro integraci reklamy do snímků uživatelů – AdWords for Video

AdWords pro video integruje video kampaně do AdWords ovládacího panelu, kde Google vyhledává a zobrazuje inzerenty. Malé a střední podniky tak mohou mít videoreklamy jako další kampaně. AdWords pro video by mohlo být užitečné pro snímky, které již mají velkou návštěvnost na YouTube. Konkrétně AdWords pro video umožní koupit Google TrueView reklamní jednotky, které se mohou objevit u videa ve videohostingu YouTube.

Program byl poprvé veřejně ohlášen v září a byl beta testován s vybranými inzerenty. Dnes má AdWords pro video svoje oficiální zahájení, program se otevírá pro všechny.

Google jmenoval devět ambasadorů z firem, které již měly úspěch s AdWords pro video. Budou komentovat a bezplatně pomáhat začínajícím s reklamou. Ambasadoři pokrývají velmi široké spektrum podniků včetně Berkleemusic.com (součást Berklee College of Music), online prodejce oděvů ModCloth a RevZilla (stránky, které prodávají motorky). Všichni provedou instruktáž o tom, co se dá dělat s videoreklamou za relativně nízkou cenu.

Zdroj: San Francisco Gate

Štítky: ,

Komentáře

Nahoru