Dnes vyšlo 15 článků

GOLE1: Nejmenší počítač na světě, který se vám vejde do kapsy!

Gole1 je nejmenší počítač na světě! Je mnohem výkonnější než mobilní telefony a můžete jej využít k vyhledávání informací na internetu, pouštění filmů, promítání prezentací, čtení a mnohem více. Tento počítač je tak malý, že se vám pohodlně vejde do kapsy!

众筹最新new_01_bqytsp

Když jste na cestách a v zavazadle nemáte místa nazbyt, pravděpodobně nenávidíte svůj velký notebook, který vám při cestování zabere většinu místa, a ještě ke všemu není zrovna lehký. Gole1 je nejmenší počítač na světě, který je vybaven Windows 10 Home – Multi Language a Androidem 5.1, dotykovým displejem 1280x720x, 4 USB porty (3x USB 3.0 a 1x USB 2.0), čtečkou micro SD karet a HDMI vstupem. Tento minipočítač je tedy možné připojit k velkému monitoru a můžete jej pohodlně využívat při prezentacích nebo na něm dále pracovat.

众筹最新new_07_lvftzh

Výdrž baterie je 2 hodiny s tím, že může být prodloužena pomocí 5V/3A microUSB power bank.

Tento minipočítač je tak malý, že se vám pohodlně vejde do kapsy. Napíšete v něm pohodlně krátký dokument, spustíte prezentaci z PowerPointu nebo si přečtete elektronickou knihu. Vyhledávejte informace bez omezení a mějte svůj malý osobní počítač v kapse, při každé příležitosti!

应用场景4_presentation_nkw1aq

应用场景6_game_dbltq7

Nejmenší počítač na světě nyní můžete zakoupit na Indiegogo.

zdroj/foto: indiegogo

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru