Tisková zpráva: Gogo zajistí satelitní spojení pro více než 400 letadel

Gogo zajistí satelitní spojení pro více než 400 letadel

Společnost Gogo byla vybrána jako dodavatel služby satelitní konektivity ve frekvenčním pásmu Ku-band pro více než 400 letadel

– Překročila také další milníky v počtu instalací připojení „Air to Ground“ a v počtu instalací zábavních řešení pro cestující v letadlech

Gogo, dodavatel internetového připojení za letu a průkopník v oboru bezdrátových řešení digitální zábavy za letu, oznámil, že byl k dnešnímu dni vybrán jako dodavatel služby satelitní konektivity ve frekvenčním pásmu Ku-band pro více než 400 letadel několika velkých leteckých společností působících v USA i mezinárodně.

(Logo: https://photos.prnewswire.com/prnh/20110715/CG34837LOGO)

Kromě dosažení tohoto milníku v oblasti služeb družicového připojení dosáhla společnost Gogo dalších cílů se svými řešeními pro konektivitu. Dnes má firma své řešení Air to Ground (ATG) nainstalováno ve více než 1700 letadlech a svou technologii ATG další generace (ATG-4) ve více než 100 letadlech, čímž celkový počet jejích instalací v letadlech u hlavních leteckých společností přesáhl 1800.

„Společnost Gogo hraje i nadále vedoucí úlohu při poskytování připojení cestujícím ve výšce 9 tisíc metrů. V současnosti v USA a brzy na celém světě,“ řekl prezident a generální ředitel společnosti Gogo Michael Small. „Kromě nasazení našeho nového modelu internetového připojení za letu jsme dokázali nasadit naše řešení bezdrátové zábavy za letu, Gogo Vision.“

Gogo Vision umožňuje cestujícím sledovat film na vlastním tabletu nebo notebooku podporujícím Wi-Fi. Dnes je služba nainstalována na více než 300 letadlech společností American, Delta a US Airways. Společnost Gogo očekává, že řešení Gogo Vision bude do konce roku 2013 nainstalováno na více než 1500 letadlech.

„Gogo zůstává technologicky neutrální. Do našeho portfolia plánujeme přidat další technologie včetně řešení Global Express Ka-satellite společnosti Inmarsat, a to jakmile budou k dispozici na leteckém trhu“, dodal Small. „Přidání družicových technologií do naší sady řešení pro připojení za letu nám umožňuje nasadit řadu technologií, které mohou sloužit celé flotile našich leteckých partnerů, bez ohledu na velikost letadel a bez ohledu na oblasti, kde letadla létají.“

O společnosti Gogo

Gogo se pro každého cestujícího rychle stává oblíbenou součástí létání. Poskytováním internetového připojení ve vzduchu umožňuje Gogo cestujícím udržovat spojení se životem na zemi. Pomocí exkluzivní sítě a služeb Gogo mohou cestující s notebooky a dalšími zařízeními podporujícími Wi-Fi zůstat on-line ve více než 1800 komerčních letadlech, včetně všech hlavních domácích letů společností Delta Air Lines, dále skoro všech regionálních letů Delta, všech letů AirTran Airways a Virgin America a vybraných letů Air Canada, Alaska Airlines, American Airlines, Frontier Airlines, United Airlines a US Airways.

Na zemi, v Itasce ve státě Illinois, Broomfieldu ve státě Colorado a v Londýně pracuje více než 500 zaměstnanců společnosti Gogo, kteří nepřetržitě zajišťují, aby létání bylo produktivní, společensky propojené, a aby zážitek z létání byl stále více uspokojující. Spojte se s námi na adrese https://www.gogoair.com, na Facebooku https://www.facebook.com/gogo a na Twitteru https://www.twitter.com/gogo.

Kontakt na společnost Gogo:

Steve Nolan

+1-630-647-1074

snolan@gogoair.com

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru