Goat Simulator zažívá úspěch, nyní je dostupný i pro iOS a Android

O tom pravděpodobně nejoriginálnějším simulátoru jsme již jednou psali. Jenom pro připomenutí – nejednalo se o žádný automobilový simulátor, ale o simulátor koz. A ten se dočkal takového úspěchu, že nyní si jej můžete zahrát i na svých mobilních telefonech.

Původně se mělo jenom o takový vtípek, ale časem se z toho vyklubala hra. A byla velice úspěšná – hned po jejím vydání na Steamu se několik dní držela na vrcholu žebříčku nejprodávanějších her.

A přitom se nejedná o žádnou komplexní hru – prostě ovládáte kozu. Můžete s ní chodit, skákat či dokonce dělat „parkour“. To celé je doplněno šílenou fyzikou, takže můžete dělat doopravdy zvláštní kousky. Více vám ale napoví již samotný trailer:

U samotné hry strávíte maximálně pár hodin. Ale přesto se jedná o slušnou zábavu. Která je nyní dostupná i na mobilní telefony. Bohužel není zdarma – jak na Google Play Store, tak i na iTunes stojí $4.99, v přepočtu tedy asi 110 korun.

Zdroj: theverge.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru