Gmail varuje, v příloze nic není!

Gmail varuje, v příloze nic není!

Přišla funkce, kterou ocení nejeden člověk. Už by se vám totiž nemělo stávat, že odešlete mail s přílohou, která tam ale není.

Přes půl roku byla v Google laboratoři, mohli jste si ji zapnout, fungovala však jen při anglicky psaných textech. Princip je v tom, že pokud napíšete do mailu různé varianty „V příloze, příloha“ a další… tak vás Google automaticky upozorní, že v příloze vlastně nic není. Nejsem jediný kdo si stěžuje, že by to už někdo konečně mohl zavést. Už před časem Google představil možnost zrušit poslaný mail do 5-10 sekund. Taktéž lze zapnout v laboratořích. Na rozdíl od této funkce již jede pár dnů v ostrém provozu již dříve zmiňovaná „Bacha, v příloze nic není!“.

A už se to osvědčilo, businessmani si už nestěžují, že posílají mail bez faktur a zaměstnavatelé zaměstnancům mail bez zadání.

Je tu další revoluce. Prohlédněte si přiložené screeny jak to vlastně vypadá…

Štítky: ,

S internetem začínal před několika lety jako tvůrce webů. Dnes se živí internetovým marketingem. Podniká na vlastní pěst – práce na volné noze. V 17 letech vlastní několik internetových obchodů a občas přijme nějakou zakázku na výrobu minisite.

Komentáře

Nahoru