Dnes vyšlo 15 článků

Gmail rozšířen o svahilštinu a amharštinu

Gmail rozšířen o svahilštinu a amharštinu

Gmail, email od firmy Google, se rozšířil o další dva světové jazyky. Nárůst uživatelů teď očekává na území severní Etiopie, kde se používají jazyky svahilština a amharština.  Kromě Gmailu jsou dostupné také ve všech verzích Google Apps. Google své aplikace jazykově zpřístupnil pro české uživatele v srpnu roku 2005. Slováci na to byli lépe, když si slovenského Googlu užívali už od dubna. Všichni tak mohou využívat veškeré výhody ve své rodném jazyce, které Gmail skrývá.

Například: náhledy na dokumenty Wordu, novinky ve videochatu či vylepšení použitelnosti při vkládání obrázků do těla e-mailů.

Štítky: ,

V oblasti informatiky se zajímá o počítačovou grafiku. Spolupracuje s HC Oceláři Třinec a tvoří wallpapery pro jejich stránky a potisky do Fanshopu. Také spravuje web strakonického hokeje a je majitelem portálu o hokejové krajské lize. Dále se zajímá o první pomoc, kterou studuje více jak pět let a stará se o první pomoc ve škole. Navštěvuje střední a jazykovou školu ve Volyni, studuje obor přírodovědné lyceum.

Komentáře

Nahoru