Dnes vyšlo 15 článků

Gmail dokáže zobrazit dokumenty Word

Gmail dokáže zobrazit dokumenty Word

Gmail, emailový klient od firmy Google, vylepšuje práci s přílohou. Další užitečná vlastnost vám umožní zobrazit přílohu dokumentu Wordu, tedy přílohy .doc a .doxc A dokument si můžete přečíst rovnou v okně Gmailu. To velice usnadní manipulaci s přílohou, tu už nemusíte pro její otevření stahovat do počítače, ukládat na disk a poté otvírat v programech sady Microsoft Office.

Dokumenty Wordu tak rozšiřují řadu formátů, které Gmail dokáže otevřít, přidávají se k formátu .ppt (Powerpoint), .pdf a .tiff.

Dále je možné dokument on-line editovat, jedním kliknutím můžete upravovat dokument přímo ve vaší e-mailové schránce.

Teď už jen můžeme čekat,  jaký další formát připojí Google do svého e-mailu. Na ředě by mohl být .xls (Microsoft Excel).

Štítky: , , ,

V oblasti informatiky se zajímá o počítačovou grafiku. Spolupracuje s HC Oceláři Třinec a tvoří wallpapery pro jejich stránky a potisky do Fanshopu. Také spravuje web strakonického hokeje a je majitelem portálu o hokejové krajské lize. Dále se zajímá o první pomoc, kterou studuje více jak pět let a stará se o první pomoc ve škole. Navštěvuje střední a jazykovou školu ve Volyni, studuje obor přírodovědné lyceum.

Komentáře

Nahoru